Zoznam Hier

 


Hands of War Tower Defense


Pirateers

Papa's Burgeria


The Champions 3D


Solitaire 2

Space Asteroids


Age of War


Cactus McCoy

Cactus McCoy 2

Johnny Upgrade

Crystal Story

Február 24, 2014

Ak by ste potrebovali pomôcť, doplniť online hru alebo sa spýtať na podmienky inzercie vklude nás prosím kontaktujte. Radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky. Príjemnú zábavu a skúste všetky naše online hry! :)

Quadstick - Záložná batéria pre mobil

počítadlo.abz.cz

Quadstick - Záložná batéria pre mobil

 

Všetci to dobre poznáme, práve keď potrebujeme vybaviť súrny telefonát, poslať mail alebo sme sa zrovna niekde stratili a potrebujeme využiť navigáciu, tak sa ozve z nášho mobilu to známe píp-píp a telefón sa vypne. Problémom je, že zrovna nikde v okolí nie je možnosť si mobil dobiť alebo aj keď je, tak zrovna nabíjačku nemáme po ruke a preto nám neostáva nič iné ako vydať pár pazvukov a zmieriť sa s osudom...Alebo?

Chalani z quadstick.eu nám poskytli jedno riešenie tohto všeobecne známeho problému.

Quadstick je zariadenie, ktoré nám má nielenže pomôcť vyriešiť okamžite tento náš problém, ale rovno nám ponúknuť ešte ďalšie 3 riešenia. Toto malé zariadenie má v sebe powerbanku, dátový kábel, čítačku micro SD kariet a nabíjací kábel.

Takže miesto hromady káblov, ktoré aj tak pravidelne niekde zabúdame alebo strácame, nám teraz bude stačiť jeden quadstick na kľúčoch alebo vo vrecku. Z mojej strany túto možnosť iba vítam; a čo vy..?! :)

 

quadstick - power bank

Quadstick 4 v 1 pre mobil

Viac o Quadsticku - záložnej baterií sa môžete dočítať na oficálnej stránke, prípadne si ju tu môžete i zakúpiť
http://www.quadstick.eu/

 

 

 

HRY 999 | Kontakt Vitajte © 2014 Hry 999. Online hry, online zábava. Všetko pre Váš volný čas.